Výroba reklamných predmetov

Výroba reklamných predmetov. Reklamné predmety, reklamné a propagačné figúrky a mydlá na želanie. Originálne darčeky, propagačné predmety, potreby pre hotely

V rámci služby Zákazková výroba reklamných predmetov Vám ponúkame výrobu reklamných figúrok a tiež propagačné a reklamné mydlá. Táto služba sa ale neorientuje iba na priame reklamné predmety, ale môžete ju využiť aj v prípade, že máte záujem o originálne, resp. vtipné darčeky pre svojich blízkych.

Výroba reklamných figúrok

Chcete svojim klientom či zamestnancom darovať originálny reklamný predmet, ktorý nejakým spôsobom charakterizuje Vás alebo Vašu spoločnosť a mal by mať cca 6-8 cm? Ak áno, tak príďte k nám aj so svojim návrhom či predstavami a my Vám to zrealizujeme.

Reklamné predmety a figúrky vyrábame z mäkčeného PVC na strekolisoch a v prípade záujmu Vám ich zrealizujeme ručne maľované!

Výroba propagačných a reklamných mydiel

Hľadáte pre svojich blízkych a známych naozaj originálne, prípadne vtipné darčeky na Vianoce, výročia, oslavy a pod.? Alebo vlastníte napr. hotel a chcete svojim klientom poskytnúť nielen pohodlie, ale zároveň zvýšiť svoju prestíž a záujem klientov priamo o Vašu značku? Tak prečo pre nich nezhotoviť originálne mydlá, ktoré budú mať na očiach vždy oddýchnutí a svieži?!

Naše reklamné a propagačné mydlá sa vyrábajú z glycerínovej mydlovej hmoty s EU certifikátom. Do stredu mydla sa dá vložiť logo firmy, reklamná figúrka, reklamný text, fotografia atď. Mydlá sú guľatého tvaru s priemerom cca 6 cm a hrúbkou cca 2 cm.

Mydlá sú balené po jednom do zmršťovacej folie a v papierovej krabičke s výsekom.

Farba a vôňa mydla podľa požiadavky zákazníka. Mydlá sa vyrábajú tak pre firmy ako pre jednotlivca.

Ceny sa určujú podľa náročnosti zhotovenia vkladaného predmetu, balenia a množstva.

V prípade pravidelného odberu sa samozrejme vieme dohodnúť sa zvýhodnenej cene.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.